News

Kinnisvara investeeringute uus tase

Meil on hea meel teatada, et oleme lähinädalatel avamas oma platvormi koos esimeste investeerimisvõimalustega. Enne seda aga sooviksime teile anda põgusa ülevaate meie viimase kahe kuu tegemistest ja toimetamistest.

Platvormi arendus

Kaks kuud tagasi alustasime oma platvormi arendustööga ja oleme äärmiselt põnevil, kuna saame tehtud töö avalikustada juba selle aasta Novembris. Platvorm on saanud oma ilusa ja rafineeritud ilme tänu andekatele ja professionaalsetele disaineritele, kes said esimeste platvormitestijate käest ainult kiidusõnu.

newsletterblogest

Esimesed tehingud platvormil

Oleme aktiivselt otsimas kõrge potentsiaaliga kinnisvaraprojekte, mida investoritele pakkuda. Tänaseks oleme kahe äärmiselt atraktiivse projekti taustauuringuga, finantsprognooside ja kõikide vajalike dokumentide ettevalmistamisega lõpuni jõudmas ning õige pea saate selle kõigega juba tutvuda meie platvormil.

Seminarid

BitOfProperty on korraldanud mitmeid seminare nii Tallinnas ja Singapuris, mille käigus oleme tutvustanud kinnisvara ühisrahastuse globaalset turgu ja meie ettevõtte kontseptsiooni koos platvormiga. Lähitulevikus planeerime kindlasti sarnaseid kinnisvarateemalisi seminare veel korraldada, millest anname teile kindlasti aegsasti teada.

Turvalised investeeringud

Koostöös advokaadibürooga Njord Law töötame selle nimel, et kõik tehingud ja operatsioonid meie platvormil oleksid kõikidele kasutajatele äärmiselt turvalised. Kõik juriidilised dokumendid on vormistamisel ja saavad olema kättesaadavad kõikidele kasutajatele.

Webp.net-resizeimage (1)

 

Discussion

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s