News

Uudiskiri: Podcast|Platvorm|BIT002

Podcast Investeerimisklubiga

Kaks nädalat tagasi, reedel, oli meil au lindistada esimene podcast Investeerimisklubiga, Eesti suurima avaliku investeermiskogukonnaga. Podcasti eesmärk oli tutvustada BitOfProperty’t laialdasemalt nii alustavatele kui ka kogenud investoritele ning mõista firma ärimudelit lähemalt. Lisaks sellele puudutasime ka esimese eduka tehingu tagamaid kui ka firma tulevikuplaane ja -perspektiive.

25445196_10210085161474927_766883111_o

Kõik huvilised saavad meie hiljutist podcasti kuulata SIIT.

Platvormi uuendus

Detsembrikuu jooksul toome teieni platvormi uuenduse, millega kaasneb rohkem võimalusi ja funktsionaalsust. Lisame platvormile Töölaua, Rahakoti ning lihtsustame üleüldist investeerimisprotsessi. Uuendus teeb investorite jaoks investeerimiskogemuse mugavamaks ja lihtsamaks. Lisaks sellele, liigub osa platvormist Ethereum blockchaini tehnoloogiale, kus hakkavad olema kõik investeeringud ja sellega seonduv informatsioon. See saab olema platvormi võtmetähtsusega osaks, kuna see toob rohkem läbipaistvust ja kindlust tehingutele/omandiõigusele/investoritele.

Me oleme äärmiselt põnevil, et saaksime platvormi uuenduse teieni võimalikult kiiresti tuua – loodame, et Teie olete samuti.

dashbopard

BIT002

27. novembril sulges BitOfProperty esimese eduka tehingu platvormil. Tegemist oli loft-tüüpi korteriga renoveeritavas kortermajas. Investeeringu kogusumma oli €82,000 ning rahastusperiood võttis kokku 2 nädalat. Projektis oli kokku 40 investorit, keskmine investeeringu summa oli € 2,050 ja mediaan €1,000 (minimaalne investeeringu suurus oli €500). 78% investoritest olid eestlased ja 22% välismaalased.

Kuklile peatselt tulekul.png

Järgmine tehing, BIT002, on tänaseks juba välja valitud ning hetkel töötame selle ettevalmistuse kallal. Uue tehingu teeme avalikuks paari järgmise nädala jooksul juba uuendatud platvormil, et teie investeerimiskogemus oleks veelgi lihtsam ja mugavam.

Hoiame teid kursis BIT002 tulekuga!

Discussion

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s